Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Zahájení dalšího kurzu 28. 6. v 15 hodin

Prosíme zájemce o kurz v naší autoškole, aby se na nejbližší volný termín v červnu 2024 hlásili výhradně telefonicky na 777 575 799. Prosíme, nevhazujte své papírové přihlášky do naší schránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se v červnu na kurzu.

Reference od absolventů naší autoškoly

Miroslav Petřík, náměstek primátora města Olomouce

Nepatřím k motoristickým nadšencům, a proto jsem do autoškoly vstupoval s mírnými obavami. Profesionální přístup zdejších učitelů mne však nervozity zbavil.

Také jsem ocenil důraz na praktické rady a doporučení, která mají každodenní uplatnění v silničním provozu.

Sylva Grézlová, spolumajitelka firmy Haryservis Olomouc

Učit se a stát se dobrým řidičem není jen otázkou fyzické zdatnosti, ale především duševní pohody. A díky autoškole Nezhybovi, jejich vysokému profesnímu a lidskému vedení, jsem to zvládla na výbornou. Děkuji.

JUDr. Krkoška Oldřich, Olomouc

Jako rodič dvou dětí, které absolvovaly autoškolu u paní Nezhybové v Olomouci, musím konstatovat, že jsem mile překvapen, jak se coby řidiči nyní chovají za volantem.

Autoškola je perfektně připravila jak po stránce teoretické, tak praktické. Jejich návyky, způsob řízení a charakter jízdy mne zcela uspokojují. Dovoluji si toto hodnotit z pozice řidiče, který je držitelem řidičského oprávnění od r. 1970 a auto mi slouží takřka každý den při výkonu povolání.

Nezbývá, než učitelům této autoškoly poděkovat za kvalitní přípravu mých dvou dětí a do budoucna jim popřát mnoho dalších úspěchů.

Křupka Bedřich, Olomouc

Příprava a vykonání zkoušky v Autoškole paní Nezhybové je příjemnou záležitostí, protože celková příprava je prováděna odborně a pohodově. Za to jí i jejím učitelům patří dík, protože vycvičili další dva dobré řidiče, Bedřicha a Jana Křupku.


Máte-li chuť se podělit s vašimi dojmy z autoškoly Nezhybovi s návštěvníky našich webových stránek určitě nám je pošlete na e-mail info@autoskola-nezhybovi.cz. Předem všem děkujeme.


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz