Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Další kurz bude zahájen 15. 2. v 16 hodin

Máte o náš kurz i nadále zájem? Vytiskněte žádosti o posudek zdrav. způsobilosti a o řiď. oprávnění. Vyřiďte si lék. prohlídku. Poté se telefonicky spojte s pí. Nezhybovou (777575799) a dohodněte na předání tiskopisů. Až následně budete zařazeni do kurzu. Děkujeme a těšíme se na vás.

Jak začít - postup při zájmu o řidičský kurz

VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY

  • osobně na některé z poboček autoškoly Nezhybovi (mimo pracovní dobu ve schránce u dveří do pobočky)
  • nebo si jednoduše žádost o řidičské oprávnění stáhněte na našem webu a oboustranně vytiskněte na papír. Opakování je matka moudrosti, a proto ještě jednou, přihlášku vytiskněte oboustranně.

Vyplněné údaje musí souhlasit s údaji v OP. Nezapomeňte vyplnit číslo svého mobilu, abychom Vás mohli v případě potřeby kdykoli kontaktovat. Žádost uchazeče mladšího 15-ti let musí být doplněna souhlasem zákonného zástupce o přijetí do výuky a výcviku.

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA

Potvrzení o zdravotní způsobilosti obdržíte u Vašeho obvodního lékaře. Razítko musí být přímo na formuláři přihlášky v určené kolonce. Orientační cena prohlídky je asi 200 - 300 Kč.

Důležité: Nezapomeňte požádat Vašeho lékaře ještě o jedno razítko na "Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel". Tento dokument předložíte v naší autoškole jako součást přihlášky na řidičský kurz!

ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠKY

Kompletně vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdejte v kanceláři autoškoly (mimo pracovní dobu ji můžete zanechat ve schránce u dveří do kanceláře).

ZAHÁJENÍ VÝCVIKU A PLATBA

Zahájení výcviku je jedenkrát měsíčně na každé z našich poboček. Aktuální termíny se vždy dozvíte v záhlaví našeho webu v sekci Novinky. Při zahájení výcviku se obdržíte všechny potřebné informace (pokud se je všechny nedozvíte z našich web stránek :), učební pomůcky, průkazku žadatele a naplánujete si první jízdy. Společně se také dohodneme na způsobu úhrady školného.


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz