Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Zahájení dalšího kurzu 28. 6. v 15 hodin

Prosíme zájemce o kurz v naší autoškole, aby se na nejbližší volný termín v červnu 2024 hlásili výhradně telefonicky na 777 575 799. Prosíme, nevhazujte své papírové přihlášky do naší schránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se v červnu na kurzu.

Jak začít - postup při zájmu o řidičský kurz

VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY

  • osobně na některé z poboček autoškoly Nezhybovi (mimo pracovní dobu ve schránce u dveří do pobočky)
  • nebo si jednoduše žádost o řidičské oprávnění stáhněte na našem webu a oboustranně vytiskněte na papír. Opakování je matka moudrosti, a proto ještě jednou, přihlášku vytiskněte oboustranně.

Vyplněné údaje musí souhlasit s údaji v OP. Nezapomeňte vyplnit číslo svého mobilu, abychom Vás mohli v případě potřeby kdykoli kontaktovat. Žádost uchazeče mladšího 15-ti let musí být doplněna souhlasem zákonného zástupce o přijetí do výuky a výcviku.

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA

Potvrzení o zdravotní způsobilosti obdržíte u Vašeho obvodního lékaře. Razítko musí být přímo na formuláři přihlášky v určené kolonce. Orientační cena prohlídky je asi 200 - 300 Kč.

Důležité: Nezapomeňte požádat Vašeho lékaře ještě o jedno razítko na "Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel". Tento dokument předložíte v naší autoškole jako součást přihlášky na řidičský kurz!

ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠKY

Kompletně vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdejte v kanceláři autoškoly (mimo pracovní dobu ji můžete zanechat ve schránce u dveří do kanceláře).

ZAHÁJENÍ VÝCVIKU A PLATBA

Zahájení výcviku je jedenkrát měsíčně na každé z našich poboček. Aktuální termíny se vždy dozvíte v záhlaví našeho webu v sekci Novinky. Při zahájení výcviku se obdržíte všechny potřebné informace (pokud se je všechny nedozvíte z našich web stránek :), učební pomůcky, průkazku žadatele a naplánujete si první jízdy. Společně se také dohodneme na způsobu úhrady školného.


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz