Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Kurz na měsíc srpen je již zaplněn

Srpnový kurz je již plně zaplněn. Termín zářijového kurzu vyhlásíme, co nejdříve. Kurz bude již za novou cenu 8500 Kč.

Jak začít - postup při zájmu o řidičský kurz

VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY

  • osobně na některé z poboček autoškoly Nezhybovi (mimo pracovní dobu ve schránce u dveří do pobočky)
  • nebo si jednoduše žádost o řidičské oprávnění stáhněte na našem webu a oboustranně vytiskněte na papír. Opakování je matka moudrosti, a proto ještě jednou, přihlášku vytiskněte oboustranně.

Vyplněné údaje musí souhlasit s údaji v OP. Nezapomeňte vyplnit číslo svého mobilu, abychom Vás mohli v případě potřeby kdykoli kontaktovat. Žádost uchazeče mladšího 15-ti let musí být doplněna souhlasem zákonného zástupce o přijetí do výuky a výcviku.

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA

Potvrzení o zdravotní způsobilosti obdržíte u Vašeho obvodního lékaře. Razítko musí být přímo na formuláři přihlášky v určené kolonce. Orientační cena prohlídky je asi 200 - 300 Kč.

Důležité: Nezapomeňte požádat Vašeho lékaře ještě o jedno razítko na "Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel". Tento dokument předložíte v naší autoškole jako součást přihlášky na řidičský kurz!

ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠKY

Kompletně vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdejte v kanceláři autoškoly (mimo pracovní dobu ji můžete zanechat ve schránce u dveří do kanceláře).

ZAHÁJENÍ VÝCVIKU A PLATBA

Zahájení výcviku je jedenkrát měsíčně na každé z našich poboček. Aktuální termíny se vždy dozvíte v záhlaví našeho webu v sekci Novinky. Při zahájení výcviku se obdržíte všechny potřebné informace (pokud se je všechny nedozvíte z našich web stránek :), učební pomůcky, průkazku žadatele a naplánujete si první jízdy. Společně se také dohodneme na způsobu úhrady školného.


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz