Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Zahájení dalšího kurzu 28. 6. v 15 hodin

Prosíme zájemce o kurz v naší autoškole, aby se na nejbližší volný termín v červnu 2024 hlásili výhradně telefonicky na 777 575 799. Prosíme, nevhazujte své papírové přihlášky do naší schránky. Děkujeme za pochopení a těšíme se v červnu na kurzu.

Učebnice do autoškoly s testy na CD ROM

Základní ilustrovaná učebnice z nakladatelství Springer zahrnuje veškerou předepsanou látku pro výuku v autoškolách - pravidla provozu na pozemních komunikacích a další související předpisy (včetně novinek po vstupu ČR do Evropské unie), konstrukci a údržbu osobního automobilu (včetně zkušebních otázek pro ústní zkoušku), základy ovládání automobilu, zásady bezpečné jízdy a základy první pomoci. Výklad je doplněn podrobným komentářem a názornými ilustracemi.

Přílohou učebnice je tištěný seznam testových otázek a bonusový software Testy v aktualizovaném znění. Program umožňuje učit se a procvičovat testové otázky, s nimiž se žáci autoškoly setkají u závěrečné zkoušky, a to především formou cvičných či ostrých testů pro jednotlivé skupiny řidičských oprávnění sestavených podle stejných parametrů jako u závěrečné zkoušky. Každý test je okamžitě vyhodnocen podle bodového limitu pro danou skupinu řidičského oprávnění. Uživatelský profil sleduje mimo jiné probrané a neprobrané otázky a vede statistiku úspěšnosti v provedených testech.

Minimální požadovaná konfigurace pro CD: Microsoft Windows 98 a vyšší (W2K s SP2), Intel 386 kompatibilní, 200 MHz a více, minimálně 32 MB operační paměti, minimálně 30 MB volného místa na disku, grafická karta High Color.


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz