Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Kurz na měsíc srpen je již zaplněn

Srpnový kurz je již plně zaplněn. Termín zářijového kurzu vyhlásíme, co nejdříve. Kurz bude již za novou cenu 8500 Kč.

Učebnice do autoškoly s testy na CD ROM

Základní ilustrovaná učebnice z nakladatelství Springer zahrnuje veškerou předepsanou látku pro výuku v autoškolách - pravidla provozu na pozemních komunikacích a další související předpisy (včetně novinek po vstupu ČR do Evropské unie), konstrukci a údržbu osobního automobilu (včetně zkušebních otázek pro ústní zkoušku), základy ovládání automobilu, zásady bezpečné jízdy a základy první pomoci. Výklad je doplněn podrobným komentářem a názornými ilustracemi.

Přílohou učebnice je tištěný seznam testových otázek a bonusový software Testy v aktualizovaném znění. Program umožňuje učit se a procvičovat testové otázky, s nimiž se žáci autoškoly setkají u závěrečné zkoušky, a to především formou cvičných či ostrých testů pro jednotlivé skupiny řidičských oprávnění sestavených podle stejných parametrů jako u závěrečné zkoušky. Každý test je okamžitě vyhodnocen podle bodového limitu pro danou skupinu řidičského oprávnění. Uživatelský profil sleduje mimo jiné probrané a neprobrané otázky a vede statistiku úspěšnosti v provedených testech.

Minimální požadovaná konfigurace pro CD: Microsoft Windows 98 a vyšší (W2K s SP2), Intel 386 kompatibilní, 200 MHz a více, minimálně 32 MB operační paměti, minimálně 30 MB volného místa na disku, grafická karta High Color.


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz