Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Olomouc

Škoda Fabia

Novinky

Nový kurz bude zahájen 18. srpna 2017

18. 8. 2017 bude zahájen nový řidičský kurz naší autoškoly. Sraz je v 16 hodin před naši pobočkou v části Olomouc - Lazce na ulici Václava III. Není nutné se přihlašovat předem. Stačí se dostavit na zahájení a to i bez lékařského vyšetření. Tiskopisy vám dáme při prvním setkání. Těšíme se na vás

Autoškola Nezhybovi - pobočka Olomouc Lazce

Naše autoškola zajišťuje výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny B a zdokonalování odborné způsobilosti řidičů (školení firem a kondiční jízdy).

Autoškola Pavla a Václava Nezhybových byla založena v červnu roku 1991 a od té doby zde absolvovalo výcvik více než 6 500 uchazečů. Ke svým žákům přistupujeme se snahou vytvořit pro ně příjemné prostředí a poskytnout jim kvalitní výuku a výcvik, protože víme, že naši největší devizou je spokojený žák.

Pobočka Olomouc Lazce se nachází na ulici Václava III. 26.

cena řidičského kurzu, 7 900 Kč

Aktuální cena řidičského výcviku skupiny B (osobní automobil) je 7 900 Kč. Školné je možné hradit i ve splátkách. V ceně školného je i nová učebnice s CD-testy a přednáška lektora ze zdravovědy, která je součástí učebních osnov. Během výuky máte k dispozici zdarma občerstvení (káva, čaj, minerálka).

Autoškola Nezhybovi, interiér pobočky Olomouc Lazce

pobočka Lazce Olomouc


Autoškola Pavla a Václav Nezhybovi, Václava III. 26, Olomouc - Lazce, 772 00 - tel.: 777 575 799 - info@autoskola-nezhybovi.cz